Alfaparf Lisse Design Maintence Conditioner + Maintence Shampoo 2x 250ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Alfaparf
  • Dostępność: Jest  (105 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 72,36 zł 105,54 zł 89,00 zł

KERATYNOWE PROGRESYWNE PROSTOWANIE WŁOSÓW DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW. BEZPIECZEŃSTWO, ELASTYCZNOŚĆ, WYJĄTKOWE EFEKTY.


Linia Lisse Design Keratin Therapy gwarantuje klientkom gładkie, aksamitne, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu włosy, dzięki innowacyjnej techologii opartej na Keratynie. W 100% bezpieczna i zgodna z wymogami norm międzynarodowych i norm CE**. Linia gwarantuje trwałe, utrzymujące sie do 3 miesięcy rezultaty oraz zapobiega puszeniu się włosów.

Formuły niezawierające parabenów i formaldehydu zawierają ponadto:

Kera-Collagen Complex
Kompleks oparty na hydrolizowanej keratynie oraz kwadernizowanym kolagenie. Kompleks gwarantuje długotrwałe prostowanie (efekt utrzymuje się do 3 miesięcy). Pod wpływem ciepła zmienia układ łańcuchów keratynowych, porządkując je w charakterystycznej, płaskiej formie.

Olejek Babassù
Cenny olejek pochądzący z lasów Amazonii o wyjątkowych właściwościach zmiękczających. Dzięki niemu włosy stają się miękkie, jedwabiste i pełne blasku.

 

Alfaparf Lisse Design Maintence Shampoo

Szampon niezawierający siarczanów, soli i parabenów wspomagający utrzymanie efektów zabiegu  trwałego, keratynowego prostowania włosów

WŁAŚCIWOŚCI

Delikatnie myje włosy i wspomaga utrzymanie w czasie efektów kosmetycznych uzyskanych podczas zabiegu w salonie. Formuła wzbogacona Keratyną i olejkiem Babassù sprawia, że włosy są miękkie, łatwo rozczesywalne i pełne blasku.

SPOSÓB UŻYCIA

Nałożyć na wilgotne włosy, masować do chwili uzyskania miękkiej piany, po czym spłukać. W razie potrzeby powtórzyć mycie.

Pojemność: 250 ml

 

Alfaparf Lisse Design Maintence Conditioner

Odżywka niezawierająca siarczanów, soli i parabenów wspomagająca utrzymanie efektów zabiegu  trwałego, keratynowego prostowania włosów.

WŁAŚCIWOŚCI

Odżywia i nawilża włosy, wspomagając jednocześnie podtrzymanie w czasie efektów kosmetycznych uzyskanych podczas zabiegu w salonie.
Formuła wzbogacone Keratyną i olejkiem Babassù sprawia, że włosy są miękkie, łatwo rozczesywalne oraz pełne blasku.

SPOSÓB UŻYCIA

Nałożyć na wilgotne włosy i pozostawić na 3 minuty. Następnie rozczesać i spłukać.

Pojemność: 250 ml

 

Instrukcja wykonania zabiegu krok po kroku

Obejrzyj film!