Alfaparf Lisse Design The Oil, olejek 50 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Alfaparf
  • Dostępność: Jest  (110 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 72,36 zł 89,00 zł

KERATYNOWE PROGRESYWNE PROSTOWANIE WŁOSÓW DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW. BEZPIECZEŃSTWO, ELASTYCZNOŚĆ, WYJĄTKOWE EFEKTY.

 

 

 

Linia Lisse Design Keratin Therapy gwarantuje klientkom gładkie, aksamitne, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu włosy, dzięki innowacyjnej techologii opartej na Keratynie. W 100% bezpieczna i zgodna z wymogami norm międzynarodowych i norm CE**. Linia gwarantuje trwałe, utrzymujące sie do 3 miesięcy rezultaty oraz zapobiega puszeniu się włosów.

 

Formuły niezawierające parabenów i formaldehydu zawierają ponadto:

Kera-Collagen Complex
Kompleks oparty na hydrolizowanej keratynie oraz kwadernizowanym kolagenie. Kompleks gwarantuje długotrwałe prostowanie (efekt utrzymuje się do 3 miesięcy). Pod wpływem ciepła zmienia układ łańcuchów keratynowych, porządkując je w charakterystycznej, płaskiej formie.

Olejek Babass?
Cenny olejek pochądzący z lasów Amazonii o wyjątkowych właściwościach zmiękczających. Dzięki niemu włosy stają się miękkie, jedwabiste i pełne blasku.

 

Alfaparf Lisse Design The Oil

Eliksir zapewniający efekt jedwabiu wspomagający utrzymanie efektów zabiegu  trwałego, keratynowego prostowania włosów.

 

 

 

WŁAŚCIWOŚCI

Formuła oparta na drogocennym olejku z Amazonii Babassu sprawia, że włosy stają się jedwabiście miękkie.

 

Idealny do ochrony włosa przed pojawieniem się rozdwojonych końcówek oraz zapobiegania poszeniu się włosów, jednocześnie nie obciążając ich.

 

 

 

 

 

SPOSÓB UŻYCIA

 

Nałożyć niewielką ilość produktu na wilgotne włosy, wmasować dokładnie w długości. Olejek może być stosowany również na suche włosy.

 

 

 

Pojemność: 50 ml

 

Instrukcja wykonania zabiegu krok po kroku

 

Obejrzyj film!