Immortal Infuse Hair Beer Tonic Love Hunter 300ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Immortal
  • Dostępność: Jest  (100 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 32,52 zł 40,00 zł

IMMORTAL INFUSE HAIR BEER TONIC LOVE HUNTER 300ml

 

Innowacyjny produkt przeznaczony do stylizacji i pielęgnacji włosów. Tworzy odprężające uczucie działając głęboko w cebulkach włosów dzięki zawartości Mentoholu. Pielęgnacja tonikiem sprawia, że ​​włosy wyglądają na bardziej żywe, jaśniejsze i bardziej obszerne (większa objętość). Dzięki specjalnej recepturze pomaga zapobiegać łupieżowi, oczyszczając martwy naskórek. Daje miękkość i jedwabisty wygląd włosom.

Tonik polecany do wszystkich rodzajów włosów. Perfekcyjnie i szybko odświeży, oczyści, odżywi i nawilży włosy. Zapewni objętość i miękkość. Doskonale pachnie - aromatyczny zapach Love Hunter.

Zawiera w swoim składzie olejek rycynowy, menthol oraz alantoine.

Hair Beer Tonic może być stosowany zarówno jako pre-styler przy stylizacji lub jako środek pielęgnacyjny do włosów i skóry głowy.

Nakładać na czyste włosy. Unikać kontaktu z oczami, w przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody. Trzymać z dala od dzieci. Nie stosować na wrażliwą skórę.

Mimo iż, produkt swoim wyglądem przypomina uwielbiany przez mężczyzn wspaniały złoty trunek to przypominamy, że nadaje się tylko do użytku zewnętrznego!