KEEN Keratin Intensive Care Gel pielęgnujący żel z keratyną 500ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: KEEN
  • Dostępność: Jest  (93 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 40,64 zł 49,99 zł

KEEN Keratin Intensive Care pielęgnujący żel z keratyną

KEEN Keratin Intensive Care Gel to intensywnie pielęgnujący żel z keratyną. Przeznaczony do włosów zniszczonych, zestresowanych oraz z efektem laminowania. Dzięki zastosowaniu żelu, włosy uszkodzone po zabiegu trwałej ondulacji, pod wpływem oddziaływania środowiska oraz z rozdwojonymi końcówkami, odzyskują swoje piękno i zdrowy wygląd. Keratyna zawarta w żelu wnika w głąb struktury włosów nadając im sprężystość i wytrzymałość.


Sposób użycia:
1. Na lekko wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy, za pomocą pędzla nałożyć żel. Następnie nałożyć czepek foliowy i owinąć suchym ręcznikiem lub użyć czepka termicznego. Odczekać 15-20 minut w zależności od stanu włosów, po czym spłukać ciepłą wodą i wytrzeć ręcznikiem.
2. Po użyciu żelu, osuszone ręcznikiem włosy spryskać równomiernie Thermo Protection Spray i przeczesać grzebieniem. Następnie można przystąpić do układania włosów.

PH 7,0-8,0


Pojemność: 500ml

KEEN jest niemiecką marką. Kosmetyki zawierają wyłącznie naturalne składniki. Można wśród nich wymienić między innymi olej arganowy, rumianek, miętę, szałwię, ekstrakt z aloe vera, rozmaryn, krwawnik czy eukaliptus. Kosmetyki Keen spełniają wymagania klientów poszukujących najwyższej jakości.