Make Me Blonde rozjaśniacz bezpyłowy 1kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Freezur
  • Dostępność: Jest  (500 szt.)
    Czas realizacji: 1
  • szt.
  • Cena netto: 39,84 zł 49,00 zł

Rozjaśniacz bezpyłowy Make Me Blonde 1000 g

Profesjonalny rozjaśniacz do włosów zapewniający pewne i szybkie rozjaśnienie do 7 tonów. Dzięki zawartym składnikom ochronnym pozostawia włosy w doskonałej kondycji i pełne blasku. Jego bezpyłowa formuła oraz subtelny zapach sprawiają, że praca z nim jest przyjemnością. Zapakowany w praktyczne wiaderko ułatwiające odmierzanie odpowiedniej ilości proszku.


SPOSÓB UŻYCIA: Rozjaśniacz może być stosowany z utleniaczami 6, 9 lub 12% w proporcji objętościowej 1:2 (1 część proszku na 2 części utleniacza). Zmieszaj proszek Make me blonde z wybranym utleniaczem aż do uzyskania jednolitej kremowej konsystencji. Otrzymaną mieszankę nałóż na wydzielone pasma lub całe włosy przy pomocy pędzelka. Pozostaw na włosach aż do uzyskania pożądanego poziomu rozjaśnienia (nie dłużej niż 50 minut). Spłucz włosy letnią wodą i umyj je.

WSKAZÓWKI: Rozjaśniacz należy stosować tylko na suche, nieumyte włosy. Do przygotowania mieszanki oraz do jej nakładania nie używaj żadnych metalowych przedmiotów. Poziom rozjaśnienia oraz dobre jego wyniki zależą od stężenia utleniacza oraz odporności włosów na utlenianie.

Pojemność 1000 g