Joanna zestaw rozjaśniacz 40g + utleniacz 12% 130g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Joanna
  • Dostępność: Jest  (30 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 14,63 zł 18,00 zł

Joanna zestaw rozjaśniacz 40g + utleniacz 12% 130g

 

 

  • Joanna Platinum Lightener rozjaśniacz platinum

Rozjaśniacz Platinum został specjalnie opracowany do zastosowania w salonach fryzjerskich. Produkt polecany jest do wykonania pasemek, balejażu oraz rozjaśniania całych włosów.

Nowoczesna receptura umożliwia rozjaśnienie włosów nawet o 6-7 tonów, a wyselekcjonowane proteiny z jedwabiu chronią ich strukturę w trakcie procesu rozjaśniania. Wyjątkowo niepyląca formuła zwiększa komfort stosowania, a kremowa konsystencja mieszanki sprawia, że preparat nie spływa z włosów i nie puchnie podczas zabiegu. Po pełnym zabiegu włosy pozostają w lepszej kondycji, są miłe w dotyku i lśniące.

 

Składniki produktu:

Wyselekcjonowane proteiny chroniące włosy podczas całego zabiegu rozjaśniania.

 

Sposób użycia:

Rozjaśniacz i wybrany utleniacz w kremie Joanna wymieszać w proporcji objętościowej 1:1,5 lub 1:2 do uzyskania jednolitej konsystencji. Otrzymaną mieszankę nanieść przy użyciu pędzelka na przygotowane pasma lub całe włosy. Pozostawić na 20-50 minut. Podczas zabiegu co chwilę kontrolować stopień rozjaśnienia włosów. Po uzyskaniu pożądanego efektu spłukać preparat ciepłą wodą, umyć włosy szamponem oraz zastosować odpowiednią odżywkę z gamy Joanna Professional. 

 

Pojemność: saszetka 40g

 

  • Joanna Professional utleniacz w kremie 12%

Ceniony wśród fryzjerów utleniacz o unikalnej, delikatnej, kremowej konsystencji. Jego stosowanie gwarantuje doskonałe rezultaty. Polecany jest do wszystkich zabiegów farbowania czy rozjaśniania włosów.

 

Składniki produktu:

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Acrylates Copolymer, Phosphoric Acid, Sodium Stannate

 

Sposób użycia:

Utleniacz w kremie oraz wybrany rozjaśniacz Joanna Professional odmierzyć w proporcji objętościowej 1,5:1, a następnie dokładnie wymieszać do uzyskania jednolitej konsystencji. Otrzymaną mieszankę nanieść przy pomocy pędzelka na przygotowane pasma lub całe włosy. Pozostawić na 20-50 minut. Podczas zabiegu co pewien czas kontrolować stopień rozjaśnienia włosów. Po uzyskaniu pożądanego efektu spłukać preparat ciepłą wodą, umyć włosy szamponem i zastosować odżywkę-maskę z gamy Joanna Professional.

 

Pojemność: 130g