Olaplex Zestaw Bond Multiplier No.1, Bond Perfector No.2, profesjonalny system regeneracji włosów 3 x 100 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Olaplex
  • Dostępność: Jest  (100 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 446,34 zł 549,00 zł

Olaplex Zestaw Bond Multiplier No.1, Bond Perfector No.2, profesjonalny system regeneracji włosów 3 x 100 ml


Olaplex to pierwszy i jedyny opatentowany produkt, odbudowujący mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosów redukując uszkodzenia mechaniczne jak i te spowodowane zabiegami chemicznymi. Mogą to potwierdzić miliony klientów z całego świata.

Produkt dodawany jest do farb, rozjaśniaczy, trwałej lub użyty jako zabieg regenerujący, który maksymalnie redukuje zniszczenia oraz zwiększa trwałość koloru.


W skład zestawu wchodzą:

- No. 1 OLAPLEX BOND MULTIPLIER dodany do dowolnego produktu do koloryzacji włosów: farby, pudru czy też kremu rozjaśniającego rekonstruuje uszkodzone lub zerwane wiązania włosów oraz zapobiega ich dalszym uszkodzeniom.
Pojemność: 1 x 100 ml


- No. 2 OLAPLEX BOND PERFECTOR nie jest odżywką, aktywatorem ani neutralizatorem, ale utrwalaczem wiązań siarczkowych, który wzmacnia działanie MULTIPLIERA. Wykorzystano w nim ten sam składnik aktywny, co w Bond Multiplier No.1 i jest on stosowany dla połączenia pozostałych mostków dwusiarczkowych przed i po różnego rodzaju zabiegach chemicznych. Przywraca włosom siłę, strukturę oraz integralność.
Pojemność: 2 x 100 ml


Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu oraz nie był testowany na zwierzętach.


Sposób użycia:
Należy nałożyć obfitą ilość produktu na osuszone ręcznikiem włosy, przeczesać i pozostawić na min. 10 min bądź dłużej. Następnie należy spłukać, umyć szamponem i nałożyć odżywkę. Nie jest to odżywka bez spłukiwania wiec im dłużej pozostanie na włosach, tym będzie skuteczniejsza. w razie potrzeby możemy stosować produkt częściej, niż raz w tygodniu.


Produkt oryginalny, nieprzelewany, wyprodukowany w USA.


Pojemność całego zestawu: 3 x 100 ml