Wahl Balding maszynka do strzyżenia + Gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wahl
  • Dostępność: Jest  (100 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 300,81 zł 370,00 zł

Wahl Balding maszynka do strzyżenia + Gratis


Maszynka przewodowa, która się tym, iż tnie najkrócej spośród maszynek Wahla. Specjalnie zaprojektowane chromowane ostrze o szerokości 40 mm do krótkiego cięcia posiadające drobne ząbki z zerowym zachodzeniem. Idealnie nadaje się do cieniowania od zera i cięcia na "łyso". Profesjonalny, bardzo trwały silnik wibracyjny. Długość cięcia to 0,4 mm.


W zestawie znajduje się:
- 2 nakładki plastikowe o głębokości 1,5 mm oraz 4,5 mm;
- grzebień do strzyżenia maszynką;
- czyścik;
- oliwka do konserwacji ostrza.


Produkcja: USA


Produkt fabrycznie nowy z 12 miesięczną gwarancją producenta

 

+ Gratis!


Barb Oil profesjonalna oliwka do konserwacji ostrzy maszynek


Ostrza maszynek do strzyżenia należy smarować przed każdym strzyżeniem. Nie smarowane ostrza potrafią się zacierać i stawiają opór. Powoduje to szybsze ich zużycie oraz niepotrzebne obciążenie silnika maszynki co znacząco skraca jego żywotność. Częstą oznaką tego, iż ostrze wymaga smarowania jest jego podwyższona temperatura podczas pracy.
Oliwka Barb Oil jest bezbarwna, bezzapachowa, nietoksyczna oraz neutralna w kontakcie z tworzywami sztucznymi. Posiada wyjątkowe właściwości antykorozyjne oraz smarne dzięki czemu zapewnia optymalne warunki pracy ostrza maszynki przedłużając jej żywotność. Idealnie nadaje się również do konserwacji nożyczek fryzjerskich oraz cążków kosmetycznych.
Znajduje zastosowanie w profesjonalnych salonach fryzjerskich, salonach piękności dla zwierząt jak i w przypadku użytku domowego.


Sposób użycia:
Oczyść ostrza maszynki z resztek włosów. Aplikuj 3-6 kropel oliwki Barb Oil na powierzchnię ruchome ostrzy przed każdym strzyżeniem.


Pojemność: 120 ml