Selective Evo Color, farba pielęgnacyjna 116 odcieni, 100 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Selective Professional
  • Dostępność: Jest  (95 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 28,46 zł 35,00 zł

Selective Evo Color, farba pielęgnacyjna 116 odcieni

 

Ekskluzywna koloryzacja trwała w postaci kremu o intensywnym działaniu pielęgnacyjnym. Zapewnia doskonałe pokrycie siwych włosów, niezależnie od ich procentowej ilości. Intensywne i pełne blasku kolory o nadzwyczajnej trwałości. Łatwość przygotowania i rozprowadzania dzięki specyficznej konsystencji kremu o kontrolowanej lepkości. Doskonałe przywieranie i samokontrola o działaniu ochronnym przeciw podrażnieniom. Specjalnie opracowana formuła wydziela podczas stosowania przyjemny zapach. Pewność uzyskania z optymalną precyzją dokładnie takiej tonacji odcienia jaką posiadają kosmyki na palecie kolorów. Tonacje głębokie i trwałe. Możliwość łączenia różnorodnych odcieni, również z dodatkiem korektorów, pozwala na uzyskanie nadzwyczaj szerokiej gamy wariantów kolorystycznych.


TECHNOLOGIA:

Ceraflux®: kompleks ceramidowy o wyjątkowych właściwościach regenerujących i korygujących: niweluje porowatość włosa ułatwiając równomierne zdeponowanie koloru. Sprawia, że powierzchnia włosa staje się gładka i lśniąca.


GAMA ODCIENI: W sumie 116 odcieni, a wśród nichi podzielone na serie: naturalne, popiele, beże, złota, miedzie, czerwienie, mahonie, fiołkowe i fantazyjne,  odcienie super rozjaśniające, korektory.


Sposób użycia: Farby do włosów linii EVO stosuje się w połączeniu z emulsją utleniającą EVO OXY w stosunku 1:1 (seria rozjaśniająca w stosunku 1:2)


Czas aplikacji:  30 minut lub 45 minut przy zastosowaniu odcieni super rozjaśniających


Pojemność: tubka 100 ml

 

Przejdź do aplikacji Colorevo Color Chart

 

Obejrzyj film promocyjny

 

 

Paleta kolorów:

 

 

evo_paleta_1

 

sel_evo_paleta_strona2

 

sel_evo_paleta_strona3

 

evo_paleta_strona4

 

sel_evo_paleta_strona5