Joycare TIN-UP, naturalna opalenizna w kilka minut

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Exalta
  • Dostępność: Jest  (111 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 316,26 zł 589,00 zł 389,00 zł

Joycare TIN-UP, naturalna opalenizna w kilka minut

 

Nowa metoda opalania prosto ze Stanów Zjednoczonych. System TIN-UP zapewnia uzyskanie naturalnej, bezpiecznej opalenizny w zaledwie kilka minut!

Urządzenie zasilane jest akumulatorem. Czas ładowania to ok. 4-5 godzin. Jego obsługa jest banalnie prosta. Zapewnia uzyskanie równomiernej, perfekcyjnej opalenizny nieosiągalnej w przypadku stosowania tzw. samoopalaczy.

tinup4

 

Napełniane jest płynem do opalania Bronze. Produkt na bazie naturalnych składników, bezpieczny dla osób ze skórą wrazliwą czy alergików. Kosmetyk MADE IN ITALY.

 

Płyn oparty jest na naturalnym ekstrakcie z trzciny cukrowej, bogaty w substancje nawilżające pochodzenia kokosowego skutecznie pielęgnuje skórę. Podczas kontaktu ze skórą pozwala uzyskać wygląd złocistej opalenizny podobny do naturalnej lecz bez efektu poparzenia, wysuszenia oraz narażania skóry na szkodliwe promieniowanie UV. Produkt bez parabenów.

Uzyskany efekt będzie trwać od 3 do 7 dni po czym zniknie. Produkt w 100% bezpieczny. Idealnie nadaje się dla osób uczulonych ma promienie słoneczne.

tinup3

Czas działania, który produkt potrzebuje do uzyskania efektu wynosi 3-4 do 6 godzin.

Unikać w tym czasie:

sportów wodnych, intensywnych ćwiczeń, pocenia się, prysznica i zabiegów kosmetycznych.

 

Obejrzyj film!Pojemność fluidu 50 ml