Cyfrowy analizator skóry i włosów Dermohair Infinity, oceń stan skóry i włosów przed zabiegiem w kilka sekund!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hair Force
  • Dostępność: Jest  (111 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 1 625,20 zł 1 999,00 zł

Cyfrowy analizator skóry i włosów Dermohair Infinity


PROFESJONALNA DIAGNOZA SKÓRY I WŁOSÓW


Diagnoza skóry w oparciu o badanie profesjonalną mikrokamerą pozwala na precyzyjną analizę stanu skóry i włosów pacjenta, dobór optymalnych zabiegów i preparatów, jak również sprawdzenie efektów zastosowanej terapii oraz kosmetyków do pielęgnacji w domu.
Profesjonalne i naukowe podejście do stanu skóry upewnia pacjenta o należytej staranności
konsultacji i umożliwia komputerową analizę takich parametrów skóry:
• poziom natłuszczenia
• stan porów
• nawilżenie
• pigmentacja
• rzeźba skóry: sprężystość, gładkość, głębokość zmarszczek.

W przypadku diagnozy skóry głowy można badać:
• stan mieszków włosów
• gęstość i grubość włosów
• struktura włosów
• stan skóry głowy

 

Zdjęcia i wyniki z kolejnych zabiegów mogą być wyświetlone na ekranie jednocześnie. Można porównać stan skóry przed i po zabiegu, i na tej podstawie ocenić postępy terapii.
Profesjonalny analizator skóry i włosów. Wiemy że „Dobra diagnoza jest połową sukcesu” Posiada 2 soczewki powiększające do badania włosów oraz skóry. Uzyskane przybliżenia są porównywalne z powiększeniem uzyskanym pod klasycznym mikroskopem

Analizator skóry i włosów DERMOHAIR to niezbędne urządzenie w każdym profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Przy doborze odpowiedniego zabiegu potrzebna jest analiza stanu skóry i włosów. W wielu przypadkach wystarczy doświadczenie i wiedza kosmetyczki. Ale ponieważ nowoczesne zabiegi kosmetyczne coraz bardziej ingerują w ciało człowieka musi istnieć pewność i bezpieczeństwo dla wykonującego zabieg jak i klienta, że diagnoza jest prawidłowa, zabieg wykonany bezpiecznie i są widoczne efekty.
Za pomocą DERMOHAIR możemy wykonać kompleksowe diagnozowanie skóry i włosów, które pozwali ocenić, w jakim stopniu poszczególne zmiany skóry czy włosów odstają od normy, czyli przeciętnego stanu skóry czy włosów w określonym wieku. Różnice genetyczne oraz warunki życia osobniczego wpływają na właściwości naszego ciała. Staranna analiza umożliwia dobranie właściwej pielęgnacji oraz upraszcza ocenę skuteczności dla konkretnej metody.
Uzyskane przybliżenia są porównywalne z powiększeniem uzyskanym pod klasycznym mikroskopem.

Wiedza ta może być doskonałym czynnikiem marketingowym i dowodem na skuteczność oferowanych zabiegów przez konkretny Gabinet Kosmetyczny.
Analizator posiada 2 soczewki (kamery) powiększające do badania włosów oraz skóry. Soczewkę
powiększającą 200 razy służącą do analizy włosów oraz powiększającą 20 razy do analizy skóry. Dla ułatwienia wykonywanych analiz skóry Analizator wyposażona w szereg tablic porównawczych ze zdjęciami. Tablice pokazują prawidłowy wygląd skóry i włosów w zależności od wieku (4 zakresy wiekowe), a także zmiany występujące na skórze w zależności od jej schorzenia np. skóra skaleczona, skóra nadwrażliwa, wągry, trądzik, plamy itd., a w przypadku analizy włosów tablice zawierają miedzy innymi takie wzorce jak:włosy idealne, włosy suche, połamane włosy, mieszki włosowe zbyt aktywne w wydalaniu łoju, zapalenie mieszka włosowego itd.

 

Dzięki możliwości podłączenia do komputera poprzez USB oraz specjalnemu oprogramowaniu możemy interesujące fragmenty skóry czy włosów zarchiwizować wykonując szereg zdjęć czy nagrywając film, co pozwoli w sposób obiektywny i widoczny dla klienta pokazać skuteczność zastosowanych metod. Istnieje możliwość wydrukowania zdjęć dokumentując w ten sposób skuteczność zabiegów.

 


Elementy wyposażenia


1. Kamera z powiększeniem od 20 do 200 razy
2. Statyw z regulowanym położeniem
3. Płyta CD z oprogramowaniem
4. Plansze porównawcze ( 3 do skóry, 5 do włosów)
5. Instrukcja obsługi

6. Aluminiowa walizka zamykana na kluczykGwarancja 12 miesiecy