Moser Primat 1230 + zestaw nakładek 8 sztuk + olwika Gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Moser
  • Dostępność: Jest  (112 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 470,73 zł 579,00 zł

Moser Primat 1230 + zestaw nakładek 8 sztuk + oliwka Gratis

 

Maszynka MOSER Primat 1230

 

 

 

Profesjonalna maszynka sieciowo o głowicy tnącej Star Blade. Ostrze ze stali chromowanej. Bardzo mocne i wytrzymałe ostrze, nadaje się nawet do strzyżenia zwierząt. Perfekcyjne cięcie dzięki niezwykle precyzyjnej technice szlifowania „Made In Germany”. Ostrze o szerokości 46mm i zakresie cięcia od 0,1mm do 3mm (za pomocą pięciu pozycji ustawień). Ergonomiczny kształt i  bardzo cicha praca. Wyposażona w kabel długości 3m.

 

 

W komplecie znajdują się dwie nasadki 4,5mm i 9mm, szczoteczka do czyszczenia, oliwka.

 

Dane techniczne:

 

 

 

- ostrze Star Blade o szerokości 46mm

 

 

- zakres długości cięcia od 0,1 do 3mm

 

 

- nasadki 4,5mm i 9mm

 

 

- zestaw do czyszczenia i pielęgnacji

 

 

- waga 470g

- moc maszynki 15 W

 


Dostępna w kolorze beżowym.

 

 

Gwarancja: 12 miesięcy

 

Profesjonalny zestaw nakładek do maszynek fryzjerskich Moser, Ermila, Wahl, Oster

Przykładowe modele maszynek: Moser Primat, Ermila Super cut, Ermila Network i wiele innych. Generalnie pasują do większości ostrzy o szerokości 46mm.

 

+ Gratis!


Barb Oil profesjonalna oliwka do konserwacji ostrzy maszynek

Ostrza maszynek do strzyżenia należy smarować przed każdym strzyżeniem. Nie smarowane ostrza potrafią się zacierać i stawiają opór. Powoduje to szybsze ich zużycie oraz niepotrzebne obciążenie silnika maszynki co znacząco skraca jego żywotność. Częstą oznaką tego, iż ostrze wymaga smarowania jest jego podwyższona temperatura podczas pracy.
Oliwka Barb Oil jest bezbarwna, bezzapachowa, nietoksyczna oraz neutralna w kontakcie z tworzywami sztucznymi. Posiada wyjątkowe właściwości antykorozyjne oraz smarne dzięki czemu zapewnia optymalne warunki pracy ostrza maszynki przedłużając jej żywotność. Idealnie nadaje się również do konserwacji nożyczek fryzjerskich oraz cążków kosmetycznych.
Znajduje zastosowanie w profesjonalnych salonach fryzjerskich, salonach piękności dla zwierząt jak i w przypadku użytku domowego.

Sposób użycia:
Oczyść ostrza maszynki z resztek włosów. Aplikuj 3-6 kropel oliwki Barb Oil na powierzchnię ruchome ostrzy przed każdym strzyżeniem.


Pojemność: 120 ml