RefectoCil henna żelowa do brwi i rzęs, kolor nr 1 czarny 15 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: RefectoCil
  • Dostępność: Jest  (98 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 19,51 zł 24,00 zł

Henna Refectocil kolor czarny nr 1

 

Produkt  łatwy w użyciu, nie pozostawiający  śladów na skórze nie wywołujący podrażnień.
Rzęsy i brwi przyciemnione z RefectoCil wyglądają po prostu lepiej! Rzęsy stają się wyraźnie dłuższe i bardziej obszerne, ich barwienie akcentuje całą długość rzęs wyblakłych przez słońce i wodę. Lekkie brwi można zaakcentować ciemnym odcieniem; ciemne brwi można rozjaśnić, dopasować do farbowanych blond włosów, albo dowolnego koloru włosów.

 
Z przyciemnianymi rzęsami oczy wyglądają bardziej żywe, nawet rano, po przebudzeniu się, mają one wyrazisty wygląd. Z przyciemnianymi rzęsami oczy wyglądają wyraziście i atrakcyjnie przez tygodnie - nawet bez tuszu. Podczas używania maskary nieprzyjemne grudki często sklejają rzęsy. Z przyciemnianymi rzęsami nie ma takiego problemu, bo kolor wnika do poszczególnych rzęs - bez sklejania. Szczególnie dla osób noszących soczewki kontaktowe barwienie rzęs jest idealnym rozwiązaniem. Często cierpią, ponieważ drobne cząstki mascary drażnią oko. Dla miłośników sportów barwienie rzęs jest również doskonałym rozwiązaniem, ponieważ są odporne na działanie wody i nawet podczas pocenia nie rozmazuje się. Kolor utrzymuje się do 6 tygodni.
Najlepszy rezultat osiąga się stosując zabieg regularnie, ponieważ z każdym następnym kolor przenika głęboko do rzęs pozostawiając je bardziej intensywnie i trwale zabarwione.

 

Który odcień jest prawidłowy?

Najczęściej rzęsy są zabarwione na ciemno, dzięki czemu wyglądają one dłuższe i bardziej obszerne. Kolory głęboko czarny, niebieski, czarny i naturalny brąz są właściwe do tego celu. Blade brwi można wzmocnić o ciemnym kolorem (głęboki czarny, niebieski czarny, naturalny brązowy). Bardzo jasne lub białe brwi można podkreślić ciemniejszym kolorem (grafit, jasny brąz). Dla osób z farbowanymi włosami brwi mogą być skoordynowane dokładnie z kolorem włosów. Klienci z farbowanymi blond włosami mogą rozjaśnić brwi odcieniem nr 0 RefectoCil.    Klasyczny odcień RefectoCil Nr 1 Pure Black odcienie czystej głębokiej czerni.
    Szczególnie używany do wszystkich szarych brwi RefectoCil nr 1,1 grafit , ponieważ ten kolor subtelnie maskuje siwienie lub białe włosy równomiernie.
    RefectoCil nr 2 granatowo-czarny to kolor czarny z niebieskim połyskiem zapewniając dodatkową głębię do wyniku barwienia. RefectoCil nr 2 niebieski czarny jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą "coś więcej" niż czysta czerń, kolor idzie bardzo pasujący do niektórych typów twarzy i makijażu oczu.
    RefectoCil nr 2,1 granatowo-czarny nadaje się tylko do rzęs w kolorze jasny blond i blond, teraz możesz zaoferować  klientom idealne dopasowanie swoich rzęs z niebieskimi oczami.
    RefectoCil nr 3 naturalny brąz jest bardzo ciemny, dobrze obejmujące brązowy który jest idealny dla klientów z naturalnymi brązowymi włosami, którzy preferują naturalny wygląd. Rzęsy będą widoczne w ich pełnej długości, będą wyglądać bardziej obszernie i naturalnie pięknie.
    RefectoCil nr 3,1 jasny brąz jest odpowiedni do dyskretnego wzmocnienia naturalnej urody,  jeżeli RefectoCil nr 3 naturalny brąz jest postrzegany jako zbyt ciemny.
    Szczególnie modny jest dopasowanie brwi z włosami w odcieniach czerwieni przy użyciu nowego koloru RefectoCil Nr 4 kasztan i RefectoCil nr 4,1 czerwony. Nr 5 fioletowy jest idealny
dla blondynek o chłodnym platynowym odcieniu włosów oraz ciemnej oprawie oczu.  

Całkowicie nowa jest możliwość rozjaśnienia ciemnych brwi RefectoCil nr 0. Kiedy jest konieczne rozjaśnienie brwi? Albo w celu osiągnięcia pożądanego koloru w odcieniu naturalnym (4N do 9N) jako podstawa przed barwienia RefectoCil Nr 4 i Nr 4,1 kasztanowca czerwonego w celu zintensyfikowania późniejszego wyniku barwienia. Umożliwia idealne dopasowanie do włosów farbowanych klienta, lub też, aby dopasować wybitni lub ciemne brwi do rozjaśnionych włosów. UWAGA: RefectoCil Nr 0 blond nie wolno mieszać z którymkolwiek z z innych odcieni!Barwienie rzęs i brwi dla mężczyzn


Podobnie jak farbowanie włosów, barwienia rzęs i brwi było przez długi czas wyłączną domeną kobiet. Ale konsekwentnie rośnie liczba mężczyzn, którzy przywiązują szczególną wagę do higieny osobistej, ludzie odkryli niezrównane zalety farbowanych rzęs i brwi. Dodatkowo ważne dla mężczyzn: w porównaniu do maskary, przyciemnione rzęsy i brwi zawsze wyglądają naturalnie.
 

 
Barwienie z brody i bokobrodów


Odcienie RefectoCil idealnie nadają się do barwienia brody i bokobrodów. Jednym z przypadków zastosowania jest barwienie siwych włosów. Aby uzyskać naturalnie ciemną brodę można barwić czystą czernią lub naturalnym brązem.
RefectoCil nadaje się również do włosów łonowych.

 

Pojemność: 15 ml. Wystarcza na ok. 30 aplikacji.