Selective Due Phasette, odżywka dwufazowa bez spłukiwania, 450 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Selective Professional
  • Dostępność: Jest  (100 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 39,84 zł 49,00 zł

Selective Due Phasette, odżywka dwufazowa bez spłukiwania

 

Odżywka w sprayu o natychmiastowym działaniu kondycjonującym otoczkę oraz włókna włosa, bez spłukiwania. Preparat idealny do stosowania po zabiegach trwałej ondulacji i farbowania. Ułatwia rozplątywanie włosów i nadaje połysk. Neutralizuje efekt elektrostatyczny ułatwiając w ten sposób zarówno strzyżenie jak i modelowanie fryzury.

Przywraca strukturom po zabiegach naturalne pH fizjologiczne.

 

TECHNOLOGIA:

 

 

- Keratin Amino ACIDS: wieloskładnikowa mieszanka aminokwasów składająca się między innymi z seryny, kwasu asparaginowego, kwasu glutaminowego. Dzięki niskiemu ciężarowi cząsteczkowemu substancja ta łatwo wnika do wnętrza otoczki nawilżając ją i wzmacniając od środka.

- Polyquaternium 6: Polimer kationowy ułatwiający rozplątywanie włosów po myciu i neutralizowanie efektu elektrostatycznego, a ponadto zapewniający ochronę przed gorącym powietrzem suszarki oraz wyraźnie dostrzegalne rozświetlenie włosów.

- Pantenol (prowitamina B5): multiwitamina o właściwościach nawilżających, odżywczych i kondycjonujących.

 

Sposób użycia: Przed zastosowaniem silnie wstrząsnąć, aby uzyskać płyn o jednolitej konsystencji. Spryskać Due Phasette, równomiernie na całe włosy. Użyć odżywki na wilgotne, uprzednio umyte włosy. Nie spłukiwać.

 

Pojemność: 450 ml